עיצוב /אדריכלות פנים

משפצים? בונים? הבניין עובר תמ"א? המשפחה גדלה והבית לא?
אני התשובה לכל השאלות האלה ורבות אחרות.החיים דינמיים וכל הזמן יש שינויים. אני אהיה ואלווה אתכם בשינוי המגורים שלכם.
איך זה עובד?
אני נפגשת אתכם לפגישת היכרות. הפגישה הזו ללא עלות. בפגישה זו נאפיין פרוגרמה, אחקור את הצרכים והחלומות שלכם, התקציב שעומד לרשותכם, ולפי הנתונים שאקבל מכם אעביר הצעת מחיר.
אני מדגישה שאתם קובעים את התקציב ואני מתאימה את העיצוב לתקציב שיעמוד לרשותכם.
מתחילים לעבוד: מעתה אני אתכם למספר חודשים. משלב התיכנון והקניות, דרך ליווי ופיקוח ועד לסיום השיפוץ.
שלב התיכנון מלווה בסקיצות ובהדמיות תלת מימד. ביחד נבחר סיגנון מועדף וסקאלת צבעים נעימה שתגרום לכם שמחה.
כשנגיע לאולמות התצוגה אתם תיראו המון דברים יפים. אני לצידכם כדי למקד אתכם, לעשות סדר בבלאגן, לדאוג שהכל יתאים וישתלב בצורה הרמונית.

הדמיות תלת מימד

הדמיות הן כלי נהדר שעוזר הרבה פעמים, כבר בשלב מוקדם של התיכנון, להבין איך הכל יראה. ידע זה נותן תחושת ביטחון שכן, אין צורך להמתין לסוף השיפוץ כדי לדעת איך השיפוץ ייצא.
בנוסף, להרבה מאד אנשים יש קושי אמיתי לדמיין ולהבין תוכניות. לכן הדמיה יכולה לפשט ולהבהיר את הדברים. כבר בשלב הסקיצות הראשוניות אני משלבת הדמיות. כך גם יותר קל לי להעביר את כוונתי.
אם את/ה יזמ/ית ,מתווכ/ת שרוצים למכור דירה קיימת או דירה בבניה, הדמיה טובה יכולה להחמיא וליצור מראה משודרג לדירת קבלן רגילה וחוסכת לעיתים הקמת דירה לדוגמא. לקוחות פוטנציאליים יכולים להזדהות ולראות את עצמם בדירה ביתר קלות.

הום סטיילינג

הלבשת הבית, טאצ' של סטייל, הוספת "פלפל ומלח" מבלי לשבור קירות. לפעמים שינויים קלים ותוספות קטנות אך מדויקות עושות את כל ההבדל, מרעננות ונותנות תחושה של התחדשות. למרות שהום סטיילינג נשמע קליל יותר מעיצוב ואדריכלות פנים אני מתייחסת לזה מאד ברצינות ובאופן שווה.

עיצוב מהיר

מסלול זה נועד למי שמאד רוצה לשפץ אבל התקציב שלו מוגבל. ניתן להעביר אלי תוכניות וצילומים של החלל שדורש עיצוב,לענות על שאלון מיקוד, ולקבל ממני 3 הצעות מלוות בהדמיות + רשימת קניות לפי תקציב + רשימת בעלי מקצוע. כל זה במחיר משתלם במיוחד.

השבחת נכסים לפני מכירה/השכרה

נכס שנראה מרשים ועדכני נמכר/מושכר מהר יותר. זאת עובדה מוכחת. לעיתים קרובות ללקוח אין את היכולת לראות את הפוטנציאל הטמון בנכס. כשאני מטפלת בנכס אני דואגת להבליט ולהדגיש את הפוטנציאל ואת החלקים שנראים טוב. "קוסמטיקה" קלה שלא מצריכה הוצאה גדולה יכולה לעשות את כל ההבדל. בעזרת סידור שונה, צבעוניות מתאימה, תאורת אוירה, אבזור ודקורציה מחמיאים-כל נכס ידרש במהרה ואף יהיה מניב יותר.

עיצוב בית נגיש

החיים מפתיעים...

יש מצבים שבהם אני נדרשת להיות סופר יצירתית, סופר סופר רגישה וקשובה. כשאני נקראת לעצב בית נגיש, אני יודעת היטב שגם בית נגיש יכול להיות יפה, נעים ומזמין. מעבר לתקנות הנגישות ה"יבשות" יש עבודה שדומה בהוויתה לתחום הריפוי בעיסוק.
כשאדם הופך למוגבל, מרפאה בעיסוק עובדת איתו על מציאת פתרונות שיעזרו לו להתנהל ולתפקד באופן עצמאי. נדרשת ממנה חשיבה יצירתית מאחר וכל פגיעה היא שונה לגמרי מאדם לאדם. לא כל היושבים על כיסא גלגלים סובלים מאותה מגבלה.

אני מעצבת מתוך הכרות עם התקנות ומתוך ההבנה שכל מגבלה שונה זו מזו. אני חוקרת את הצרכים, מוצאת פתרונות (יחד עם צוות השיקום או המטפלים) לבתים קיימים שזקוקים להתאמות חדשות ,ומייצרת מרחב מגורים נח.

לפעמים הצורך בבית נגיש עולה מתוך מחשבה הגיונית על החיים. כמאמר הקלישאה, "אנחנו לא נהיים צעירים", לכן, כשעוברים לבית חדש או משפצים בגילאים המבוגרים יותר, ניתן לקחת בחשבון גם את נושא הנגישות.